Proč maluju? + Moje výbava

1. listopadu 2014 v 23:06 | Adelade |  Kresby

Pusťte si úžasný OP C:Salvete lidičky, zase píšu. (NANDE????!) Bude to celkem nudný článek, takže můžete klidně přejít na konec, kde jsou obrázky C:. Takže...proč kreslím.

Většina z vás mě zná jako jednu ze dvou zakladatelek textovky, umíněnou a bezcitnou šutru, neboli Skřivanu. Jmenuju se Adéla ("NEČEKANĚ") a narodila jsem se ve stejný den jako Starlight Twinkle (přesně v ten den, 24.7.2001). Od svého narození jsem byla pěknej ďáblík. Pozdravila jsem lidi tohoto světa kýchnutím, než jsem usnula na matčině hrudi plné mé budoucí stravy po tři měsíce. Už jako malá jsem byla magor. Ve školce jsem byla hajzlík spící v rohu, marně se snažící se marně dostat mezi "ty lepší". Ve škole jsem byla nafoukaná a sebevědomá, ale moje nabubřelost se zmírnila díky ostatním, kteří mě naučili, že já nejsem střed vesmíru. Samozřejmě se na sebe stále snažím uporoznit C:. Pak jsem od tě kokosek utekla na gympl. To jsem neměla dělat, protože LATINA. A Latina je zlá. KURVA ZLÁ. Domina parva laudat servos. No, tak moje cesta pokračovala doteď. Hehe. Začala jsem malovat na základce ve třetí třídě, protože jsem byla osamělá a neměla jsem co dělat. Tak jsem si začala s tím, co jsem namalovala povídat. Zezačátku jsem byla děsnej magor do pokémonů, takže nebylo překvapením, že jsem malovala svou nejoblíbenější postavu (OMFG TONIOOOO GODEY) z pokémonů a na škole v přírodě jsem skákala po šutrech a hrála si na Absola (I told u I´m lunatic). Takže moje nepochybně úžasná malířská kariéra začala malováním zmutovaných zvířátek (bože já jsem byla kokoska, koukala jsem na všech třináct pokemon filmů pořád dokola). Samozřejmě se u mě vystřídalo hodně jiných filmů a seriálů (Stay Wolverine C:). Když jsem nastoupila na gympl (Osmileté studium klasické, šestiletí jsou pitomci, aspoň u nás) tak jsem se začala víc věnovat rozvíjení svých kreseb a dělala jsem je víc realistické. Také jsem začaa malovat na počítači a začala u mě éra My little pony fandomu (Rok 2012). To jsem malovala poníky (VŠUDE) a lidi ze školy mě měli za ještě většího dementa. Naštěstí jsem si našla svého dosavadního BF, Matyho. Rok na to vznikla textovka a já jsem začala malovat situace v textovce. Zároveň jsem se (snad) zlepšovala v kreslení na počítači. A tak se malováním uvolňuji a rozvíjím doteď. Převádění mých fantazií (v mém byť nízkém věku už trochu úchylných)na papír mi činí potěšení a samotné kreslení mi dává možnost uchovat některé vzpomínky stále živé. Děkuji, pokud jste si to přečetli, možná jste to pochopili, možná ne, možná se cítíte stejně.

A teď nové obrázky:


Ilustrace k jednorázovce "muž, kterého pozřela ponorka" (nebude publikováná na blog)


Ilustrace k povídce "Únos v bouři", nebude publikována, protože je Adult


Obrázek od Adelaide, Levi jako Rainbon, Becca a jejich dcerka Natasha (stay psychopath)


Obrázek Teamu WALAY (tým na boj proti mořské obludě a průzkum titánů). Zleva: Matai Yanagi (Weide)-Nejlepší kámoš Adly kromě Adwy, Joshua Akkaman (Ackerman)- Syn Carlose (Carlosovo theme najdete na mém kanále na YTB) a synovec Leviho, zemřel na první výpravě, udupali ho titáni, Aderu Lerche (Adelheida Lerchová)- Adla, Erwinova svěřenkyně, jedna z hlavních postav příběhu, Deibiddo Ausrauchern ("Velkej Dave)- Nejlepší kámoš Adwy, Adlin vzor, zemřel při záchraně Adly a ta si to vyčítá, Aderu Wachtel (Adelheida Wachtelová)-Druhá z hlavních postav příběhu, Adlina nejlepší kamarádka, titání shifterka a Bertholtova holka.


Nepovedená krajina


Remake nepovedené krajiny v počítači


Zmenšenej Levi, hladová Becca a nádherné podmínky k vore. Stay tuned, if you wanna see Becca´s stomach from inside.


Leviho bratranec Carlos Ackerman, jeho slavná naušnice a můj typický styl malování nosů


Soul Swallower, Terence Schlechter a jeho postupně se přetvářející se tělo


Obrázek u Theme Adelaidiného OC, Gabriela a můj méně používaný styl malby nosíků, tenhle obrázek miluju, protože podívejte se na ten výraz :C Vypadá trochu jako Itachi, ale vážně jen trochu, trošinku


Adelheida Wachtelová, OC Adelaide a můj pokus v DA muro


Obrázek pro Theme Skull Drive pro Bloody, zbývá to jen uploadovat na YTB.Obrázek pro Theme Satany


Moje výbava:

1. Tuž, laky na nehty a třpytky
2. Pohledy a ozdoby v podobě papíru
3. Krepový papír
4. Hnědý a akvarelový papír
5. Kovové ozdoby
6. Oboustranná lepící páska a malířská izolepa
7. Kera plast (samotvrdnoucí hmota-bílá i terrakota) a FIMO
8. Uhlík-černý a hnědý
9. Barevný a vzorovaný papír
10. Fixy na textil a fixy Promarkers
11. Tužky, gelovky a permanentní černý fix (různé velikosti) s perem do tuže
12. Pergamenový papír
13. Pravítka
14. Štětce a tempery
15. Vodovky a anilinky
16. Manekýn-ženský
17. Akvarelky
18. Lepící průsvitná folie
19. Programy - GIMP 2.8, Paint Tool SAI, Photofiltre 7 (inspirace od Windy), Sumopaint a DA Muro

NEMÁM GRAFICKÝ TABLET :C

Jo a abych nezapomněla chci vám doporučit pár filmů:
Hotarubi no mori e - O holce, co se ztratila v lese a potkala milého ducha, smutné
Howl´s Moving Castle -O holce zakleté do stařenky, která se vydá za čarodějem aby zlomila kletbu
Nausicaa from the valley of the wind -O princezně žijící v postapokalyptickém světě, kde lidsko pomalu vymírá následkem šíření obrovských lesů, kde jsou megabrouci (když jsem na to koukala s Adelaide, tak to nepochopila :C)
The girl who leapt through time -O holce, která se naučí posouvat v čase, velmi smutné
Vexille 2077 -O holce žijící ve světě kdy Japonsko je uzavřená zóna Androidů a ona to tam prozkoumává
Wonderful Days -O klukovi v budoucnosti, kterej chce zařídit aby se dalo žít na Zemi, protože je znečištěná (stay Shui)
Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem -Film ve kterém se VŮBEC nemluví a je pouze doprovázen písněmi od Daft Punku. A jelikož jsem fan, tak jsem na to koukla. Je to o mimozemské skupině zpěváků, která je unesena na Zem, přemaskována na lidi a vydávána za lidskou skupinu "Crescent Dolls" (stay Arpegius)
Hoshi wo ou kodomo -O holce, které umře kamarád, který není z jejího světa a ona se musí vydat do podsvětí jménem Agartha, ve kterém je možné oživit lidi (Stay Izoku :3)

Filmy, na který se budu koukat:

Grave of the fireflies

Ninja Scroll

Kingdom od the cats

Steamboy

Patema Inverted

Cowboy Bebop

Garden of words

DĚKUJU ZA PŘEČTENÍ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama